Who is Who ;) ****

Aby nie było już więcej nieporozumień co do znaków zodiaku oraz tego jak je rozpoznaję, wychodzę naprzeciw potrzebom sieciowym i wklejam to co znalazłam. Zaczynam od siebie, bom ja Rak. Uroczy Rak /faja/

RAK OGÓLNIE
22 czerwca – 22 lipca
Raki lubią poczucie bezpieczeństwa, zawsze zapinają pasy. Ważne jest dla nich ciepło domowego ogniska, rozpalają je w salonie. Są niezwykle bogaci wewnętrznie, chociaż na zewnątrz pożal się Boże. Mają szerokie uzdolnienia, których nigdy nie ujawniają, z lenistwa. Nigdy nie podejmują pochopnych decyzji – z ich podejmowaniem mają często problemy, tydzień zastanawiają się czy zmyć naczynia. Często egoiści, nie lubią iść na ustępstwa, uważają, że ich racja jest jedyna i właściwa. Raczej sympatycznie, jednak w towarzystwie mało charyzmatycznie, często nie zwracają na siebie uwagi, pierdzą. Cenieni eksperci, ze zdolnościami językowymi – zazwyczaj znają esperanto, bo to dobry bajer na babki.
Przyjaciół znajdą wśród Skorpionów, Raków, Ryb również Panny są przychylne, chociaż razem strasznie śmierdzą.

KOBIETA RAK
Kobieta Rak są konsekwentne, niezwykle miłe w młodości, robią dobre wrażenie i są lubiane, by na stratność dać się we znaki swą hałaśliwością i zrzędliwością, a nawet złośliwością. Realizują swoje zamysły umiejętnie, tak, by inni myśleli, że przeforsowali swoje zamierzenia. Chytre skunksy – to w skrócie.

( PRZEGIĘLI Z TYMI SKUNKSAMI, i że z kolesiami Skorpionami, Rybami, Rakami i Pannami śmierdzimy,, chuje jakieś głupie /FAJA/ )

MĘŻCZYZNA RAK
Mężczyzna Rak jest raczej energiczny, chociaż jeździ wolno samochodem, bo się boi. Ważny jest dla niego dom, szczególnie drogi, i ciepło stworzone przez partnerkę. Chętnie się przywiązuje podczas stosunków seksualnych, jest niechętny zmianom. Ceni sobie spokój, niechętnie zmienia zdanie, ale jak już się to zdarzy, wtedy jest z siebie dumny.

SKORPION OGÓLNIE
23 października – 21 listopada
Skorpion to przebiegły ch**ek – zawzięty i nieufny. Jeżeli prowadzi firmę, nic sie przed nim nie ukryje , nawet brak jednej kartki papieru. Nie lubią seksu na jeźdźca, raczej misjonarska im podchodzi. Pamiętliwe aż do przesady, w szkole podstawowej ukradłeś mu gumę – wypomni ci to na łożu śmierci. Walczą z każdym, w każdej sprawie niezależnie od poniesionych kosztów. Jeżeli zdarzy im się przegrać potrafią ze złości zlać żonę. Jeżeli staniesz mu na drodze, zje cię. Nie można na niego liczyć, chyba że chodzi o pieniądze. Kumplują się z Rybami, Strzelcem, Rakiem i Wagą, ten ostatni świetnie sprawdza się na wypadach na wódkę.
KOBIETA SKORPION
Kobieta Skorpion to często alkoholiczka, swą niespożytą energię wykorzystuje przeciwko sąsiadom , walczy o najmniejsze głupstwo. Jeżeli twój pies narobi na jej trawnik, bądź pewny odwetu na wysoką skalę. Twarde, ta twarda ręka często ląduje na tyłkach jej dzieci.

MĘŻCZYZNA SKORPION
Mężczyzna Skorpion przebiera się w ukryciu w damskie fatałaszki, najbardziej lubi różowe szpilki. W towarzystwie niezwykle zazdrośni o swoją drugą połowę, chociażby żona była parszywa jak zgniłe jajo, uważa ją za błogosławieństwo. Wydaje pieniądze na dezodoranty, chociaż powinien pomyśleć o łysinie.

WODNIK OGÓLNIE
20 stycznia – 18 luty
Wodniki nigdy nie jeżdżą na rowerze – bolą ich łydki i głowa i stawy i…To hipochondrycy do n-tej potęgi. Zazwyczaj noszą okulary w rogowych oprawach – poznasz ich na kilometr. Niezwykle małostkowi, wypomną ci każda niedoskonałość i krzywe spojrzenie. Szybko popadają w zachwyt nad głupotami i długo utrzymują, że jest to najlepsza rzecz w ich życiu. Ulegają psychozom, najlepiej chować przed nimi noże i takie tam. Chociaż są wrażliwi na krzywdy ludzkie, nigdy nie dadzą złamanego grosza żebrakowi – może sam zarobić. Śmierdzą im skarpety, mają rozdeptane buty, bo nie liczy się dla nich ubiór. Stają na głowie, jeżeli mają się pokazać przed znajomymi. Waga Baran i Bliźnięta to ich bratnie dusze, ale chętnie udusiłyby ich w intencji wyższych zarobków.
KOBIETA WODNIK
Kobieta Wodnik jest zrzędliwa niezależnie od wieku, na starość staje się nie do wytrzymania, często pokazuje swoją protezę. Jeżeli je, to tylko lekkostrawne posiłki – jest na ciągłej diecie i łatwo zapada na anoreksję. Burczy jej w brzuchu i ma wzdęcia, ale boi się lekarzy, szczególnie dentysty. Lubi stawiać sobie bańki.

MĘŻCZYZNA WODNIK
Mężczyzna Wodnik jest urodzonym pływakiem – pływa w kieliszku wódki jak mało kto. Raczej mało przystojny, zapomina o rodzinie w każdej wolnej chwili. Lubi sanatoria, chociaż tam nie można pić, ale łatwo o dupczenie. Obgryza paznokcie u nóg.

MARIAN! JA TO WICIE GNIAZDKA TO PRZEMYŚLĘ, TY ŁAJDAKU, cholera jasna! ; )))))))

RYBY OGÓLNIE
19 lutego – 20 marca
Ryby mają płaskostopie. Są marzycielami i chętnie uciekają na koniec świata w poszukiwaniu idealnego życia. Skrupulatnie liczą każdy grosz, by później oddać wszystko pierwszej lepszej osobie – padają ofiara naciągaczy matrymonialnych z największą częstotliwością. W pociągu chrapią. Są okropnymi sklerotykami, co wykorzystują ich dzieci, w celu zyskania większej wolności. Mają wygórowane ambicje, a częste porażki sprawiają, że odwracają się od przyjaciół. Pierdzą w towarzystwie i siorbią podczas jedzenia. Malują paznokcie na jaskrawe kolory, bo myślą, że to odgania komary. Często zapadają w zimowy sen. Smażą tylko na patelni żeliwnej. Skorpion, Rak, Byk i Koziorożec tworzą z Rybkami zgrana paczkę.
KOBIETA RYBY
Kobieta Ryba jest nieustępliwa. Dużo gada, nawet jak nikt jej nie słucha. Swoje dzieci uczy kłamania i niezdarności, ale nie robi tego świadomie. Męża trzyma krótko, chociaż w łóżku to on rządzi. Ma często zatwardzenie.

MĘŻCZYZNA RYBY
Mężczyzna Ryba to pesymista, nawet na ślubie syna będzie siedział jak na pogrzebie. Jeżeli gra na jakimś instrumencie, to jest to trąbka. Nie myje uszu i dlatego słabo słyszy, sam jednak twierdzi, że inni złośliwie mówią ciszej. Nie orientuje się na mapie.

******
No, jak trza będzie jeszcze inne znaki to wkleję też. Na razie te co mnie lubią to już ujęłam chyba. Jeszcze Panna, ale tu na razie nie wiem o żadnej Pannie lubiącej mnie w sieci ; )))

I na życzenie Deluzji:

KOZIOROżCE OGÓLNIE
22 grudnia – 19 stycznia
Koziorożce wiecznie narzekają na kręgosłup. Nie można im ufać – gadają o wszystkim na prawo i lewo. Jeżeli przyjedzie im wystąpić publicznie, uciekną z krzykiem. Są chłodne, a swoją niespożytą energię wyładowują na laleczkach Voo Doo. Bardzo mało mówią, jeżeli ktoś chce wyciągnąć od nich jakąś informację, będzie musiał się nieźle namęczyć, a i tak nie dowie się wszystkiego. Ich inteligencja pozostawia wiele do życzenia – jeżeli robią karierę to raczej w kamieniołomach, bo tężyzny fizycznej im nie brakuje – kobiety są szczególnie silne, dlatego często zostają starymi pannami. Lubują się w innych Koziorożcach, Pannach, Bykach i Rybach. Panny ślinią się na ich widok, a Koziorożce załatwiają je jednym spojrzeniem.
KOBIETA KOZIOROżCE
Kobieta Koziorożec gdy się ją ugryzie jest cierpka i raczej twarda. Gdy dojrzeje staje się nieprzystępna i szybko rdzewieje nieużywana. Jeżeli się na coś uprze, dopina swego. Nie musisz chować przed nią swojego męża – nic mu z jej strony nie grozi.

MĘŻCZYZNA KOZIOROżCE
Mężczyzna Koziorożec nie lubi wychodzić z domu i niechętnie zamienia zdeptane kapcie na nowe. Zblazowani oglądają wszystkie seriale, nawet te najgłupsze. Jeżeli usidlisz Koziorożca, licz się z tym, że nigdy nie usłyszysz wyznania miłosnego. Zaliczy pierwszy strzał w młodości, który zazwyczaj jest jego ostatnim.

Kolejne Życzenie, to jedziemy:

Bliźnięta szybko się nudzą, chociaż lubią siedzieć u kosmetyczki i pitolić o farmazonach. Skrupulatne, szczególnie w liczeniu pensji małżonka/i. Łatwo nawiązują kontakty z płcią przeciwną. Mają masę przyjaciół, którzy lubią z nimi pójść na wódkę. Cholerycy – jeżeli nadepniesz im na odcisk zemszczą natychmiast wywołując burzę. Nie lubią dzieci, chociaż mają skłonności pedofilskie. Mają w szafie kolekcje beretów, niezależnie od płci lubią chodzić do kościoła i mają w nim swoje stałe miejsce. Są świetnymi harcerzami w młodości i oddają się swojej pracy, jeżeli są godziwie opłacani, w innym wypadku kradną spinacze. Baran, Bliźnięta i Lew to kumple od kieliszka, ale kiedy się rozśpiewają, Bliźnięta łatwo ich porzucają.
KOBIETA BLIźNIęTA
Kobieta Bliźniak jest szczególnie narażona na męskie spojrzenia – w kościele ślini się nawet ksiądz lubieżnik. Warto trzymać ja pod kluczem – doskonała pani domu jest skarbem każdego faceta. Niedoceniana rzuca wszystko, zostawia dzieci na głowie skunksa będącego jej mężem i jedzie w poszukiwaniu przygód. Uwielbia truskawkowe lody i misie.

MĘŻCZYZNA BLIźNIęTA
Mężczyzna Bliźniak to fi**ek, grymasi, wiecznie niezadowolony, spuszcza spodnie na widok fajnej laski. Jeżeli zostanie sam w domu, bądź pewna, że zastaniesz go z przyjaciółką. Jeżeli wydaje pieniądze, to na duperele. Kobiet w zasadzie nie lubi, stąd jego szowinistyczne zapędy i brak szacunku dla matki. Zazwyczaj ma krzywe zęby.

I dla Mojej Kochanej Witaminki especjally: ( ma być ‚j’) ;)

Wagi ważą każde słowo, a i tak wychodzą na głupków. Słoma wychodzi im każdym otworem ciała. Szukają przyjaciół, a nikt ich nie chce – dlatego wchodzą w dupsko każdej napotkanej osobie. Zależy im na poklasku, chociaż nie ma podstaw, by ich chwalić. Żyją w ciągłym niepokoju, są ofiarami chorób psychicznych. Mają świetny gust, warto pytać ich o wzór na tapecie. Trudno przychodzi im zmiana zdania, raz powzięte nie zmienia się choćby widzieli, że brną w ślepą uliczkę. Posikują niekontrolowanie. Przyjaźnią się z Bliźniętami, Wodnikami, Wagami i Strzelcami, chociaż i tak żaden z nich go nie lubi.
KOBIETA WAGA
Kobieta Waga jest ladacznicą, uwielbia męskie spojrzenia i na patrzeniu się nie kończy. Niestała w uczuciach, porzuci męża dla innego z pieniędzmi. Często występuje w kabarecie, chociaż poczucie humoru ma marne. Lubi szminkować usta.

MĘŻCZYZNA WAGA
Mężczyzna Waga jest przekonany o swojej wyjątkowości – jednak ładnym chłopcom ciężko jest w życiu. Kobiety chętnie ich gwałcą i wykorzystują finansowo. Uwaga! Nasienie Wagi jest dzieciopochodne – potomków Wag ci u nas dostatek.

Reklamy

35 comments on “Who is Who ;) ****

 1. Deluzja pisze:

  A ja bym takiego Koziorożca zobaczyła? Mogę zamówić? :-)

 2. Deluzja pisze:

  Ha ha. Mam płakać czy się śmiać? :P

 3. charmee00 pisze:

  Nigdy w życiu nie uderzyłam dziecka!!! Pro – test – song!

 4. Deluzja pisze:

  No dobra, to śmielemy się z tego :P

 5. angiewitch pisze:

  Ja tylko wciąż nie mogę dojść, czemu napisano , że ( z tymi moimi zaprzyjaźnionymi) śmierdzimy….i to strasznie. Hmm, o co się rozchodzi? Co autor miał na myśli..???

 6. Deluzja pisze:

  Ja Ci powiem, autor się pomylił, chciał napisać, że pachniecie, ale może jemu ten zapach źle się skojarzył i napisał, że śmierdzicie… Albo autor ma problem ze sobą i napisał tak, bo był spod innego znaku i chciał się dowartościować.

 7. angiewitch pisze:

  Wiesz Deluzja, Ty dobrze mówisz. Rak, Skorpion i Ryby to trygon WODY. I jak się komuś nie pobIE nasz zapach, to niech se spada. Na drzewo od razu.
  Masz rację, fajna Rogata Dusza jesteś
  :)))

 8. witaminkaa pisze:

  daj Wagę faceta bo się pochlastam:P

 9. evacristina pisze:

  szkoda, że o Bliźniakach nic nie ma :/

 10. witaminkaa pisze:

  Waga! No ja nie, wiadomo Raczyca:))) Ale Wagę mi tu daj faceta:* Angie!:))))

 11. angiewitch pisze:

  Witaminka:***
  hehehe
  a co ja mam powiedzieć z tym moim Bawidamkiem? Uroczym a niewiernym? Niech no czeka, vet za vet,ale mam sposób już: piwo!
  ;)))

 12. witaminkaa pisze:

  Ja też goszczę „leszka”, małż gdzieś wsiąkł, co za styl:P

  • angiewitch pisze:

   Witaminka :* , nie łam; mój Maniek został dopadniety „przypadkiem” przeze mnie na piwie z kolegami po przegranym 5:0 meczu/ atak śmiechu/
   I pierwsze o co spytał: czemu, kochanie, jeździsz prawie nago?? „( bo ja sie ubrałam w taką bluzkę z koroneczką z wieeelikim dekoltem ; ))
   A ja mu na to: bo gorąco. Czy moje serce chce coś zjeść czy żywi się piwem nadal?
   ( obciach przy kolegach)
   Nie wygra. I tak trzymać Moja Raczyco Droga!!

   • angiewitch pisze:

    a z tym ” sposobem”- to nie sposób na MNIE( ja tam mam łyski, haha! ) ; Jemu trza kupić piwo albo pozwolić se kupić i już jest w Niebie :))

 13. wg108 pisze:

  W sanatorium jeszcze nie bylem ;(

 14. graforoman pisze:

  No to lecę do roboty do kamieniołomu. ;)

 15. K.L.daV. pisze:

  Andziu!
  Mogłabyś napisać notkę stwarzjącą pozory opierania się o naukową prawdę. I to byłoby śmieszne. Ty napisałas notkę ośmieszającą, niosącą małą ilość humoru z powodu czytelności szyderstwa(słusznego). Brakuje stcomowego śmiechu w tle Wygląda to na prywatę.
  Koncentruj Sie na notkach „In the Mood”. w tm jesteś niepokonana.

  • angiewitch pisze:

   Ależ KldaV, ja nie napisałam notki; ja Wkleiłam z sieci coś ,co wydało mi się tak idiotyczne jak i chwilami śmieszne nawet! Chciałam w ten sposób poprawić sobie nastrój i trochę rozśmieszyć moich Znajomych tutaj : ))) Tak, w tym sensie to ” prywata” , bo wiem who is who. Ale, zauważ, że tym co przyszli i potem chcieli poczytać coś o swoich znakach- dokleiłam. Jak się bawić, to się bawić!
   Zbieram się teraz powoli do napisania o moim kocie Milordzie. Ale najpierw mała drzemka ośmiogodzinnym bieganiu po 3 piętrach w pracy..
   :)

 16. Katon pisze:

  U mnie nie wszystko się zgadza. Ryby przepadają za suszeniem skarpet w mikrofalówce, co nie zostało w horoskopie ujęte, nie wiem z jakiego powodu.
  Angie:***

 17. graforoman pisze:

  Przepiszę z gazetki. A co!
  Koziorożce są cierpliwe i metodyczne. Od dziecka ćwiczą wydawanie rozkazów i poleceń. Podlizują się dziadkom i bogatym krewnym, aby bez kolejki odziedziczyć majątek. Udają, że wierzą w romantyczne zrywy. Po nocach śnią im się wizytówki z tytułami, marmury i najdroższe hotele. Marzą o przyjaźni z prezesem, plotkach z główną księgową i romansie z ambasadorem. Ich największym pragnieniem jest samodzielna władza i przywileje.

  No. Jak ktoś chce coś o sobie z tego horoskopu, to zapodam w wolnej chwili. :)

  • angiewitch pisze:

   J chcę, ja poproszę raka i wodnika w wolnej chwili !! :)
   Co do Koziorożców: Księżna Matka oraz The Little Witch( moja latorosl) to koziorożce. Są to osoby, które NIE ROBIĄC NIC potrafią wytworzyć niesamowity bajzel; kuchnia po wyczynach kulinarnych Księżnej wygląda jak po przejściu tornado, pokój Wiedźmy…lepeij nie mówić… A gdy skromny raczek( Mła) ośmielę się stojąc ze ścierką w dłoni,zwrócić uwagę,żeby zachowano porządek w Zamku, zostaję pobodziona słowami: paranoiczka, dom to nie Wersal…;)
   ehhh
   A facet koziorożec..hmm, był swego czasu pewien wierny mój adorator koziorożec. Co dzień na biurku w pracy czekały na mnie czekoladki, kwiatuszki itd Sam potworny oszust- oszukiwał też ..dla mnie: )) Nie było rzeczy niewykonalnych dla Niego, gdybym poprosiła o gwaizdke z Nieba, pewnie dałby mi ją; niestety był żonaty, dobrze żonaty,a ja na kochanicę takich żonatych- bogatych nie nadaję się zupełnie..
   ; )))

 18. graforoman pisze:

  Raki są delikatne, subtelne i wrażliwe – a przynajmniej tak się reklamują. W oczach przyjaciół i współpracowników wyglądają zupełnie inaczej, ale nikt im tego nie powie. Są mistrzami emocjonalnych gier, które chętnie prowadzą z każdym i o każdej porze. Nastroje zmieniają jak rekawiczki, raz kochają a za chwilę mocno nienawidzą. Trudno się połapać w tych zawiłościach, a Raki nawet na mękach nie powiedzą, o co im naprawdę w życiu chodzi. Nie znoszą przegrywać i nie potrafią sobie radzić z własnymi ambicjami.

  A to ci. :)

 19. graforoman pisze:

  Wodniki żyją we własnym świecie, a trafić do nich jest niezwykle trudno. Ich myśli wzlatują ponad przeciętny pułap, a zwyczajne sprawy ich nie dotyczą. Z tego powodu nie słuchają się rodziców, ignorują nauczycieli i mają w nosie rady przyjaciół. Choć są przyjacielskie i wyrozumiałe, to raz na jakiś czas niespodziewanie pokazują pazurki. Nigdy nie wiadomo co je rozbawi albo rozzłości. Bywają marudne, zmienne i niespokojne. :)

  • angiewitch pisze:

   Bingo! Tak Wodnik jak i Rak !Cudnie! dzięki!! :) O Raku rozwaliło mnie to:
   „Są mistrzami emocjonalnych gier, które chętnie prowadzą z każdym i o każdej porze. Nastroje zmieniają jak rekawiczki” – i święta prawda!
   To teraz można tylko sobie wyobrazić Raka z Wodnikiem ;)

 20. angiewitch pisze:

  Coś w tym jest, że choć nie ten trygon, Rak i Wodnik są podobni.
  Szaleństwo, nie słuchanie innych, łamanie zasad, z rozkoszą pozwalanie się porwać fali…
  Szkoda, bardzo szkoda tylko, że biedny Rak musi nad tym panować..tą swoją ” jedną nogą na Ziemi” ….I szkoda, że Wodnik nigdy nie zrozumie tych skoków nastrojów i rozchwiania emocjonalnego Raczka..Ale- któż to zresztą zrozumie? Może tylko inny Rak
  ;)

 21. mirka.d pisze:

  Angie, czy te opisy to Twój wymysł czy gdzieś się naczytałaś? jakoś mi się nic nie zgadza.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s